Przyjęcia z okazji chrztu i komunijne

Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy i celebracji. Uroczystości rodzinne takiej jak chrzest, Pierwsza Komunia Święta czy dostojne jubileusze zobowiązują do drobiazgowego zaplanowania przyjęcia jedynego w swoim rodzaju. Ze szczególną troskliwością zadbamy o każdy jego detal, począwszy od ustalenia wykwintnego menu, przez wybór odpowiedniej dekoracji stołów, na przygotowaniu słodkich upominków dla gości kończąc.

Sale na komunię i chrzciny w Krakowie

W zależności od liczby uczestników doradzamy wybór odpowiedniej sali na komunię lub chrzciny (Sala Miętowa – do 16 osób, Sala z Widokiem na Sukiennice – do 25 osób, sala restauracji Krakus – do 50 osób; wszystkie sale są klimatyzowane). Młodym mamom zapewniamy gościnne pomieszczenie, w którym będą mogły nakarmić lub przewinąć dziecko.

Lokal na komunię i chrzciny – oferta gastronomiczna

Oferujemy Państwu kilka zestawów obiadowych opracowanych z myślą o tej szczególnej uroczystości, które mogą być wzbogacone o zimne przekąski lub dodatkowy ciepły posiłek. Zawsze uważnie słuchamy Państwa preferencji i chętnie komponujemy indywidualne menu. Profesjonalna i taktowna obsługa kelnerska zapewni płynny przebieg uroczystego obiadu.

Miłym akcentem kończącym spotkanie może być spacer w pobliskim Parku Jordana, co z pewnością ucieszy młodszych gości.

Kontakt w sprawie rezerwacji lokalu na komunię lub chrzciny

Kontakt: Renata Kuźmienko, tel. (0-12) 634-19-54

e-mail: biuro@krakus.net

Inne przyjęcia okolicznościowe

Powiązane hasła: lokal na chrzciny kraków, sala na chrzciny kraków, lokal na komunię kraków, sala na komunię kraków