Studniówki

Kierownictwo szkół, rodziców, a przede wszystkim przyszłych maturzystów serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą studniówkową.

Studniówka w Hotelu? Poznaj naszą ofertę

Nasze dwie przestronne, klimatyzowane sale – Sala Lustrzana oraz Sala Bistro – mogą pomieścić 200 osób każda. W przypadku licznych szkół proponujemy łączny wynajem sal na studniówkę, wówczas jedna może spełniać funkcję sali bankietowej, w której można zjeść posiłek i odpocząć, a druga – dużej platformy tanecznej. Dodatkowo Sala Lustrzana połączona jest ze sceną (10 × 10 m, profesjonalne oświetlenie), idealnie nadającej się do prezentacji programu artystycznego. Na Państwa życzenie udostępniamy również osobną salę restauracyjną dla grona pedagogicznego.

Bal maturalny w Hotelu – oprawa artystyczna

Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród setek innych, jest Lajkonik Krakowski, który po tradycyjnym polonezie, harcując wśród uczestników, uderza przyszłych maturzystów buławą na szczęście. Wybraniec potraktowany takim gestem podobno nie musi już martwić się o wynik egzaminu dojrzałości.

O oprawę muzyczną –aż do wczesnych godzin porannych – dba charyzmatyczny DJ Kuba, którego energia porwie nawet tanecznych malkontentów.

Po balu studniówkowym wszystkich maturzystów zachęcamy do udania się pod pomnik Adama Mickiewicza na Rynku Krakowskim – od naszego lokalu to tylko 15 minut spaceru.

Menu na studniówce

Zawsze przedstawiamy Państwu kilka rozwiązań dotyczących studniówkowego menu, ale też zawsze uwzględniamy życzenia naszych gości i dopasowujemy ofertę do ich oczekiwań. Naszym głównym celem jest bowiem perfekcyjna organizacja balu studniówkowego, który ze wzruszeniem będzie wspominany przez długie lata.

Specjalnie z myślą o balu studniówkowym przygotowaliśmy promocję, zgodnie z którą bezpłatne uczestnictwo w balu gwarantujemy co 30 osobie oraz dwóm rodzicom z każdej klasy.

Kontakt – organizacja studniówki w hotelu w Krakowie

Na wszystkie dodatkowe pytania z przyjemnością odpowie Renata Kuźmienko (tel., e-mail)

tel. (0-12) 634-19-54

e-mail: biuro@krakus.net

Inne przyjęcia okolicznościowe: